Spegel Noro Deco

Deco
Beskrivning
Recensioner
ljus i spegeln
Väldigt prisvärd produkt. Ljuset kan kännas skarpt i början.
Hej. Spegel har mindre fel som inträffade under produktionen. Jag ville inte lämna tillbaka den eftersom jag redan hade bokat en elektriker för att installera den.
Snygg o bra
snygg design, smidig mot väggen och ett effektivt ljus.
Första spegeln kom i 1000 bitar men fick en ny väldigt snabbt. Supernöjd ⭐️
Snygg spegel. Bra ljus, enkel montering. Fick en krossad spegel men de skickade en ny på en gång utan strul.
Uppfyllde våra förväntningar.
Mycket nöjd. Bra ljus och bra spegelyta.
Bra, snygg, Mycket enkel att montera
ok spegel, något irriterande surrande ljud från transformatorn till LED belysningen.
en vacker spegel , bra belysning , lite ojämnheter i själva spegel.
Snygg, enkel montera och prisvärd ! Helt klart nöjd!!
Jag är jätte nöjd!!!
En riktigt snygg spegel. Perfekt för att sminka och fixa, väldigt bra ljus utan att blända. Min spegel var tyvärr trasig på ena sidan I belysningen. Men det löste bygghemma enkelt genom att skicka en ny utan kostnad! Väldigt nöjd
Fin spegel, lätt installation och precis vad vi behövde.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Serie | Deco |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 420, 550, 600, 750, 800, 900, 1000, 1200 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 20 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Produkttyp | Spegel |
| Energieffektivitet | G |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 16 W |
| Form | Kvadratisk, Rektangulär |



