Spegel Noro Glow Pebble 550
2 795 kr
2 095 krSpara 25 %Kampanj

Glow Pebble 550
2 095 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badrumsspegel Glow har runda former bakgrundsbelysning runtom som ger en stämningsfull belysning i badrummet.
Varumärke
NoroBeskrivning
Badrumsspegel Glow har runda former bakgrundsbelysning runtom som ger en stämningsfull belysning i badrummet.
Ljusstyrkan kan dimmas och ljuset slås av och på via rörelsesensor (IR) för att undvika fingeravtryck på spegeln. Spegeln har en minnesfunktion som kommer ihåg senaste ljusstyrka när den slås av och på. Varmvitt ljus 3000K, IP44.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 320161 |
| Serie | Glow |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 550 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Spegel |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 19 W |
| Form | Asymmetrisk |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7340032400403 |



