Spegel Noro Mood Oval med LED-belysning
Nyhet
Rek. pris 3 995 kr
2 198 kr
Se priset!

Mood Oval med LED-belysning
2 198 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel Mood från Noro är en oval badrumsspegel med en storlek på 50x90 cm och integrerad LED-belysning. Spegeln har en elegant svart ram runtom. Ljuset sprider ett behagligt sken inåt som ger bra ansiktsbelysning.
Varumärke
NoroBeskrivning
Spegel Mood från Noro är en oval badrumsspegel med en storlek på 50x90 cm och integrerad LED-belysning. Spegeln har en elegant svart ram runtom. Ljuset sprider ett behagligt sken inåt som ger bra ansiktsbelysning.
Med spegelns touchfunktion justerar du enkelt ljuset – från varmt till kallt ljus beroende på preferens.
Mood passar lika bra i badrummet som i din hall, och den fungerar utmärkt som sminkspegel.
Justerbara upphängningsbeslag gör monteringen enkel.
Spegeln är IP44-klassad och anpassad för badrumsmiljö.
Skötselråd
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Mood passar lika bra i badrummet som i din hall, och den fungerar utmärkt som sminkspegel.
Justerbara upphängningsbeslag gör monteringen enkel.
Spegeln är IP44-klassad och anpassad för badrumsmiljö.
Skötselråd
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Recensioner
Marie WVerifierad köpare
för 0 månader sedanEfter att ha letat länge efter en oval spegel med integrerat LED ljus i en rimlig prisklass hittade jag denna spegel. Väl på plats motsvarade den alla mina förväntningar. Den dimfunktionen från kallt till varmt ljus är perfekt och den svarta ramen runt spegeln ger en fin inramning. Jättenöjd helt enkelt!
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 320166 |
| Serie | Mood |
| Färg | Svart |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Djup | 50 mm |
| Belysning | LED |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegel |
| Tillverkarens Art.Nr. | 320166 |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 20 W |
| EAN-nr | 7340032406313 |


