Spegel Noro Mood Rund med LED-belysning
Rek. pris 3 995 kr
2 442 kr
Se priset!

Mood Rund med LED-belysning
2 442 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel Mood från Noro är en rund badrumsspegel med diameter 70 cm och integrerad LED-belysning. Spegeln har en elegant svart ram runtom. Ljuset sprider ett behagligt sken inåt som ger bra ansiktsbelysning.
Varumärke
NoroBeskrivning
Spegel Mood från Noro är en rund badrumsspegel med diameter 70 cm och integrerad LED-belysning. Spegeln har en elegant svart ram runtom. Ljuset sprider ett behagligt sken inåt som ger bra ansiktsbelysning.
Med spegelns touchfunktion justerar du enkelt ljuset – från varmt till kallt ljus beroende på preferens.
Mood passar lika bra i badrummet som i din hall, och den fungerar utmärkt som sminkspegel.
Justerbara upphängningsbeslag gör monteringen enkel.
Spegeln är IP44-klassad och anpassad för badrumsmiljö.
Skötselråd
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 320165 |
| Serie | Mood |
| Färg | Svart |
| Bredd | 700 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 50 mm |
| Belysning | LED |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Spegel |
| Ljuskälla | LED |
| Tillverkarens Art.Nr. | 320165 |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| EAN-nr | 7340032406290 |



