Spegel Svedbergs Hov Rund med LED och TouchDiameter: 70 cm
Nyhet

Hov Rund med LED och Touch
Diameter: 70 cm

Beskrivning
Välj mellan olika storlekar. Finns även i i rektangulär version.
Egenskaper
- Justera ljusstyrkan direkt på spegeln.
- Tre touchknappar med av/på, dimra och justera ljustemperaturen.
- Enkel upphängning. Snabb, enkel och säker montering av spegeln på väggen med skena.
- Frostat fält runt spegeln släpper behagligt fram ljuset.
- Säkerhetsfolie på baksidan av spegeln utifall att något oförutsett skulle hända.
- 5 års Garanti.
- IP44
- Levereras färdigmonterad och tredjepartscertifierad el-komponenter.
- En högre spegel som gör att ett litet badrum ser större ut.
Om Svedbergs
Svedbergs från Dalstorp erbjuder ett stort sortiment av badrumsprodukter som badrumsmöbler, duschar, badkar, handdukstorkar, speglar och badrumstillbehör. Varje produkt är omsorgsfullt designad för att överträffa kundernas förväntningar när det gäller både kvalitet och estetik. Med Svedbergs kan du skapa ett badrum som kombinerar elegans med funktionalitet.
Rengöring
Rengöring av glaset sker med hjälp av, för badrum och ändamålet avsedda rengöringsprodukter. Avtorkning av ytorna bör ske med frottéhanduk eller annat mjukt material. Använd aldrig rengöringsmedel som har en slipande effekt eftersom de kan repa glasytorna.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 460070 |
| Serie | Hov |
| Färg | Vit |
| Bredd | 700 mm |
| Utförande | Touchfunktion |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Ja, Led |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Diameter | 700 mm |
| Produkttyp | Spegel |
| Effekt/prestanda | 31 W |
| Ljuskälla | Ja |
| Form | Rund |
| Garanti | 5 år |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glas |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7323100392169 |





