Spegel Svedbergs Rae med LED Belysning
Nyhet

Rae med LED Belysning

Beskrivning
Rae spegel
- Energieffektiv, mjuk belysning med bakgrundsbelysning och integrerad LED
- Enkel upphängning. Snabb, enkel och säker montering av spegeln på väggen med skena
- Säkerhetsfolie på baksidan av spegeln utifall att något oförutsett skulle hända
- 5 års Garanti
- IP44
- Levereras färdigmonterad och tredjepartscertifierad el-komponenter
- En högre spegel som gör att ett litet badrum ser större ut
Om Svedbergs
Svedbergs från Dalstorp erbjuder ett stort sortiment av badrumsprodukter som badrumsmöbler, duschar, badkar, handdukstorkar, speglar och badrumstillbehör. Varje produkt är omsorgsfullt designad för att överträffa kundernas förväntningar när det gäller både kvalitet och estetik. Med Svedbergs kan du skapa ett badrum som kombinerar elegans med funktionalitet.
Rengöring
Rengöring av glaset sker med hjälp av, för badrum och ändamålet avsedda rengöringsprodukter. Avtorkning av ytorna bör ske med frottéhanduk eller annat mjukt material. Använd aldrig rengöringsmedel som har en slipande effekt eftersom de kan repa glasytorna.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Storlek | 100x800, 1200x800, 600x800, 800x800 mm |
| Serie | Rae |
| Bredd | 600, 800, 1000, 1200 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Badrumsspegel |
| Energieffektivitet | C |
| Form | Rektangulär |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Garanti | 5 år |
| Material | Spegelglas |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 34, 39, 45, 51 W |
| Storlek | 100x80, 120x80, 60x80, 80x80 cm |
