Spegel Vidi Evo med LED-belysning
fr.2 963 kr
Välj variant

Evo med LED-belysning
2 963 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel Vidi Evo är en elegant rektangulär spegel i en aluminiumram, kännetecknad av en sandblästrad kant längs kanterna, vilket ger subtil elegans med delikat bakgrundsbelysning. Dess mångsidiga design möjliggör både vertikal och horisontell upphängning, vilket gör den till ett flexibelt tillägg som lämpar sig för en mängd olika interiörarrangemang.
Varumärke
VidiBeskrivning
Spegel Vidi Evo är en elegant rektangulär spegel i en aluminiumram, kännetecknad av en sandblästrad kant längs kanterna, vilket ger subtil elegans med delikat bakgrundsbelysning. Dess mångsidiga design möjliggör både vertikal och horisontell upphängning, vilket gör den till ett flexibelt tillägg som lämpar sig för en mängd olika interiörarrangemang.
Om Vidi
Vidi erbjuder stilrena och lyxiga badrumsspeglar, här finns något för alla. Speglar till badrum i olika färger, former och utförande. Badrumsspeglarna är utrustade med integrerad LED-belysning.
Installation
Installationen ska utföras av en behörig elektriker då badrumsspegeln kopplas på det fasta nätet.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa efter användning. Fönsterputs går också bra att använda.
Vidi erbjuder stilrena och lyxiga badrumsspeglar, här finns något för alla. Speglar till badrum i olika färger, former och utförande. Badrumsspeglarna är utrustade med integrerad LED-belysning.
Installation
Installationen ska utföras av en behörig elektriker då badrumsspegeln kopplas på det fasta nätet.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa efter användning. Fönsterputs går också bra att använda.
Dokument
Recensioner
Kalle AVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygg och enkel att montera
Ida SVerifierad köpare
för 7 år sedanEnkelt att montera, men det underlättar ifall elen kommer in i mitten av spegeln. Annars måste man dra om elen. Spegeln ger ett kallt ljus. Men super snyggt.
Claes LVerifierad köpare
för 7 år sedanGillar den men den kunde vara högre lite för liten.
Robert ZVerifierad köpare
för 7 år sedanSå fin och så bra spegel
Johan M EVerifierad köpare
för 7 år sedanVäldigt snygg installation!! Elen bör komma in i mitten, innanför ramen för bästa installation. Min kom tyvärr in lite högt upp vilket innebar lite extra jobb. Men annars lätt att hänga dit på fästet!
+ Snygg och modern!
Inga A GVerifierad köpare
för 8 år sedanPassa utmärk till resterande i badrummet
Egenskaper
| Varumärke | Vidi |
| Art.Nr. | 7-690060V |
| Serie | Evo |
| Färg | Borstad Aluminium, Svart, Vit |
| Bredd | 700 mm |
| Höjd | 500, 600, 800, 900, 1000, 1200, 1600 mm |
| Djup | 40 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 6, 14, 5,8, 6,84, 7,04, 8,46, 8,66, 9,42, 9,62, 10,24, 10,38, 12,14, 12,34 kg |
| Typ | Badrumsspegel |
| Energieffektivitet | E |
| Garanti | 2 år |
| Material | Aluminium/Spegelglas |
| Form | Rektangulär |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ljustemperatur | 3000, 4000 K |
| Effekt | 20, 22, 26, 28, 30, 34, 43 W |
| Storlek | 100x70, 120x70, 160x70, 50x70, 60x70, 80x70, 90x70 cm |



