Spegel Vidi Signe med LED-belysningSvart, 50x100 cm, 3000K
5 150 kr
3 863 krSpara 25 %Kampanj1 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Svart
Bredd:
500 mm
Höjd:
1000 mm
Ljustemperatur:
3000 K

Signe med LED-belysning
Svart, 50x100 cm, 3000K
3 863 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel Vidi Signe är en snygg och modern bakgrundsbelyst spegel med rak nederdel och rundad överdel. Ram i lackerad aluminium. Vit svart eller guld gör att den passar alla badrum. Allt ifrån klassiskt till modernt.
Varumärke
VidiBeskrivning
Spegel Vidi Signe är en snygg och modern bakgrundsbelyst spegel med rak nederdel och rundad överdel. Ram i lackerad aluminium. Vit svart eller guld gör att den passar alla badrum. Allt ifrån klassiskt till modernt.
Spegeln har en behaglig färgtemperatur på 3000 Kelvin eller 4000 Kelvin och så klart LED. Fyra olika storlekar gör att den passa alla badrum eller kanske ett dubbelmontage för det riktigt stora badrummet. För fast elInstallation. Skyddsklass IP44.
Om Vidi
Vidi erbjuder stilrena och lyxiga badrumsspeglar, här finns något för alla. Speglar till badrum i olika färger, former och utförande. Badrumsspeglarna är utrustade med integrerad LED-belysning.
Installation
Installationen ska utföras av en behörig elektriker då badrumsspegeln kopplas på det fasta nätet.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa efter användning. Fönsterputs går också bra att använda.
Om Vidi
Vidi erbjuder stilrena och lyxiga badrumsspeglar, här finns något för alla. Speglar till badrum i olika färger, former och utförande. Badrumsspeglarna är utrustade med integrerad LED-belysning.
Installation
Installationen ska utföras av en behörig elektriker då badrumsspegeln kopplas på det fasta nätet.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa efter användning. Fönsterputs går också bra att använda.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vidi |
| Art.Nr. | 7-693013 |
| Serie | Signe |
| Färg | Svart |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Djup | 40 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 6,2 kg |
| Typ | Badrumsspegel |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 20 W |
| Storlek | 50x100 cm |
| Energieffektivitet | F |
| Garanti | 2 år |
| Material | Metall/Spegelglas |
| Form | Oval |
| Spänning | 24 V |







