Spegel Vidi Sira LED1000 mm
4 095 kr
2 662 krSpara 35 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Bredd:
1000 mm

Sira LED
1000 mm
2 662 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel Vidi Sira är en stilren och snygg rektangulär spegel men dold LED-belysning. Genom de frostade fälten strömmar ett behagligt ljus. Spegeln hänger på en diskret aluminiumram som är vitlackerad och bygger endast 3 cm från vägg. IP44-klassad för användning i badrum. Spegeln finns att köpa i flera storlekar.
Varumärke
VidiBeskrivning
Spegel Vidi Sira är en stilren och snygg rektangulär spegel men dold LED-belysning. Genom de frostade fälten strömmar ett behagligt ljus. Spegeln hänger på en diskret aluminiumram som är vitlackerad och bygger endast 3 cm från vägg. IP44-klassad för användning i badrum. Spegeln finns att köpa i flera storlekar.
Egenskaper
| Varumärke | Vidi |
| Art.Nr. | 7-690084 |
| Serie | Sira |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 650 mm |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 15 kg |
| Typ | Spegel |
| Effekt/prestanda | 27 W |
| Energiförbrukning | 27 kWh/1000h |
| Effekt | 27 W |
| Spänning | 12 V |
| Energieffektivitet | A |
| Material | Stål/Glas |
| Form | Rektangulär |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Dimbar | Nej |



