Spegel Westerbergs Afton/Gryning
fr.7 320 kr
fr.5 124 krSpara 30 %Kampanj
Välj variant

Afton/Gryning
5 124 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel med integrerad LED-belysning som lyser runt spegeln, mot väggen bakom spegeln samt genom spegelns frostade parti. IP44, kan inte dimmas.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Spegel med integrerad LED-belysning som lyser runt spegeln, mot väggen bakom spegeln samt genom spegelns frostade parti. IP44, kan inte dimmas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Serie | Afton/Gryning |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 600, 800 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Djup | 32 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Spegel |
| Form | Kvadratisk, Rektangulär |

