Spegel Westerbergs Lycka/Hed LED
fr.2 520 kr
Välj variant

Lycka/Hed LED
2 520 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel Westerbergs Lycka/Hed är en bra ljuskälla som lyser framåt och åt sidorna, den ger bra ansiktsbelysning och allmänbelysning. Med integrerad LED-belysning, ej dimbar. IP44. Välj mellan bredd 420 eller 600 mm.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Spegel Westerbergs Lycka/Hed är en bra ljuskälla som lyser framåt och åt sidorna, den ger bra ansiktsbelysning och allmänbelysning. Med integrerad LED-belysning, ej dimbar. IP44. Välj mellan bredd 420 eller 600 mm.
Recensioner
Marie KVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket nöjd. Snygg spegel med bra belysning. Sitter kloss mot väggen så inget glapp. Mycket nöjd!
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Serie | Lycka/Hed |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 420, 600 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 22 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Produkttyp | Spegel |
| Energieffektivitet | G |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 16 W |
| Form | Rektangulär |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Anslutning | Fast anslutning |
| Dimbar | Nej |
