Spegel Westerbergs Samla Rund600 mm
2 790 kr
1 953 krSpara 30 %Kampanj

Samla Rund
600 mm
1 953 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel Westerbergs Samla är en stilren rund spegel med justerbara upphängningsbeslag för enkel montering. Välj mellan bredd 600 eller 850 mm.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Spegel Westerbergs Samla är en stilren rund spegel med justerbara upphängningsbeslag för enkel montering. Välj mellan bredd 600 eller 850 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20073290 |
| Serie | Samla |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 600 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 600 mm |
| Djup | 20 mm |
| Belysning | Nej |
| Diameter | 600 mm |
| Produkttyp | Spegel |
| Form | Rund |
| RSK-nr | 8879535 |
| EAN-nr | 7333231001526 |


