Möbelpaket Noro Fix Trend 750 Spegel Effect
6 838 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Möbelpaket med Noro Fix Trend 750 och spegel Effect med inbyggd LED-belysning. Tvättstället är i porslin och har överfyllnadsskydd. Möbeln är försedd med självstängande och dämpande lådskenor, handtag ingår. Levereras utan bottenventil och vattenlås.
Varumärke
NoroBeskrivning
Möbelpaket med Noro Fix Trend 750 och spegel Effect med inbyggd LED-belysning. Tvättstället är i porslin och har överfyllnadsskydd. Möbeln är försedd med självstängande och dämpande lådskenor, handtag ingår. Levereras utan bottenventil och vattenlås.
Detta ingår
- Tvättställskåp med tvättställ: 760x320x515 mm
- Spegel Effect: 750x600 mm
- Tvättställskåp med tvättställ: 760x320x515 mm
- Spegel Effect: 750x600 mm
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 64043 |
| Serie | Fix Trend |
| Färg | Vit |
| Bredd | 750 mm |
| Höjd | 515 mm |
| Djup | 320 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Överdel | Spegel |
| Belysning | LED |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Produkttyp | Möbelpaket |
