Möbelpaket Noro Uno 410 Loop Vit Högblank
fr.5 792 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

UNO 410 i vitt har en djärv och stram design som passar bäst i det lilla eller mellanstora badrummet. Toppskivan är i granit och finns för höger- och vänsterplacering av blandare. Luckan är utrustad med soft close-funktion. I möbelpaketet ingår tvättställ Loop i porslin. Spegeln Deco har LED-belysning och Alva spegelskåp är utrustad med överbelysning med ljussken mot tak. Alva spegelskåp har spegel på både ut och insida, två st glashyllor samt 230V uttag och är förberedd för jordfelsbrytare. Blandare ingår ej.
Varumärke
NoroBeskrivning
UNO 410 i vitt har en djärv och stram design som passar bäst i det lilla eller mellanstora badrummet. Toppskivan är i granit och finns för höger- och vänsterplacering av blandare. Luckan är utrustad med soft close-funktion. I möbelpaketet ingår tvättställ Loop i porslin. Spegeln Deco har LED-belysning och Alva spegelskåp är utrustad med överbelysning med ljussken mot tak. Alva spegelskåp har spegel på både ut och insida, två st glashyllor samt 230V uttag och är förberedd för jordfelsbrytare. Blandare ingår ej.
Detta ingår
- Tvättställsskåp UNO 410: 450x405x535 mm
- Tvättställ Loop: Diameter 435 mm, höjd: 145 mm
- Spegel Deco 420x38x900 mm eller Alva Spegelskåp 425x115/200x685 mm (matt vit)
- Tvättställsskåp UNO 410: 450x405x535 mm
- Tvättställ Loop: Diameter 435 mm, höjd: 145 mm
- Spegel Deco 420x38x900 mm eller Alva Spegelskåp 425x115/200x685 mm (matt vit)
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Serie | Uno |
| Färg | Vit |
| Bredd | 410 mm |
| Utförande | Höger, Vänster |
| Höjd | 535 mm |
| Djup | 405 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Gjutmarmor |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Yta | Högglans |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Överdel | Spegel, Spegelskåp |
| Belysning | LED |
| Lucka | Ja |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Ja, Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Produkttyp | Möbelpaket |
