Möbelpaket Westerbergs Afton 1000 med Spegel Vit
19 164 kr
BottenventilPop-Up Bottenventil Westerbergs Med överfyllnadsskydd
540 krTillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Möbelpaket Westerbergs Afton 1000 är en sofistikerad och avskalad serie, de släta överfalsade fronterna ger möbeln en lätt och modernt uttryck med tunna linjer. Den tidlösa designen passar in i de flesta skandinaviska hem.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Möbelpaket Westerbergs Afton 1000 är en sofistikerad och avskalad serie, de släta överfalsade fronterna ger möbeln en lätt och modernt uttryck med tunna linjer. Den tidlösa designen passar in i de flesta skandinaviska hem.
Möbelpaketet innehåller ett tvättställsskåp i vitt med två lådor och handtag som öppnas med push-open funktion samt tvättställ i porslin med ho med rundade former. Överfyllnadsskydd CL15. Spegel med integrerad LED-belysning som lyser runt spegel, mot väggen bakom spegeln samt genom spegelns frostade parti. IP44, ej dimbar.
OBS! Blandare och bottenventil ingår ej, finns att köpa som tillval. Rekommenderad avloppssats finns som tillbehör.
OBS! Blandare och bottenventil ingår ej, finns att köpa som tillval. Rekommenderad avloppssats finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20072325 |
| Serie | Afton |
| Färg | Vit |
| Bredd | 1010 mm |
| Utförande | Två lådor |
| Höjd | 468 mm |
| Djup | 465 mm |
| Tvättställ | Ja |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Överdel | Spegel |
| Belysning | Ja |
| Handtag | Push-open |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Möbelpaket |
| Bottenventil | Nej |
| Energieffektivitet | A |
| Ljuskälla | LED |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 14 W |
| EAN-nr | 7392429020404 |
