Vatteninlopp Villeroy & Boch UPCON0136
Rek. pris 4 268 kr
2 846 kr
Se priset!

UPCON0136
2 846 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Villeroy & BochBeskrivning
Vatteninlopp från Villeroy & Boch.
Egenskaper
| Varumärke | Villeroy & Boch |
| Art.Nr. | UPCON0136 |
| Bredd | 150 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Yta | Blank |
| Garanti | 2 år |
| Längd | 220 mm |
| EAN-nr | 4051202916824 |

