Dörr Svedbergs till Högskåp Tvätt & Tork 122
fr.1 250 kr
fr.1 000 krSpara 20 %Kampanj25 tim kvar!
Välj variant

till Högskåp Tvätt & Tork 122
1 000 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vändbar plandörr till Högskåp Tvätt & Tork. Vit stomme finns som tillval. Om du väljer till en täcksida får du samma färg på stommen och dörrarna. Komplettera högskåpet med smarta tillval och tillbehör som till exempel tvättkorg, slanghållare eller städskåpsinrede. Välj till handtag, push-beslag och stödben.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Vändbar plandörr till Högskåp Tvätt & Tork. Vit stomme finns som tillval. Om du väljer till en täcksida får du samma färg på stommen och dörrarna. Komplettera högskåpet med smarta tillval och tillbehör som till exempel tvättkorg, slanghållare eller städskåpsinrede. Välj till handtag, push-beslag och stödben.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 72122604-1S |
| Serie | Tvätt & Tork |
| Färg | Brun Ask, Ek, Sand, Svart Ask, Vit |
| Bredd | 400, 600 mm |
| Höjd | 1220 mm |
| Djup | 16, 580 mm |
| Handtag | Nej |
| Vikt | 6, 4,6 kg |
| Typ | Dörr Högskåp |
| Energieffektivitet | G |
| Material | Spånskiva |



