Halvhögt Skåp Vedum Free Bas 500Betonggrå, Classic, Höger, utan Låda
11 318 kr
Vald variant
Färg:
Betonggrå
Utförande:
Alice
Hängning:
Höger

Free Bas 500
Betonggrå, Classic, Höger, utan Låda
11 318 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Halvhögt Skåp Vedum Free Bas 500 är ett praktiskt badrumsskåp i modern design. Serien Free har ett harmoniskt formspråk som präglas av balans och enkelhet. Skåpet har en dämpad lucka och en fast och två flyttbara hyllor och det levereras utan handtag.
Varumärke
VedumBeskrivning
Halvhögt Skåp Vedum Free Bas 500 är ett praktiskt badrumsskåp i modern design. Serien Free har ett harmoniskt formspråk som präglas av balans och enkelhet. Skåpet har en dämpad lucka och en fast och två flyttbara hyllor och det levereras utan handtag.
Detta svensktillverkade skåp levereras färdigmonterat med upphängningsanvisning och borrmall för handtag. För att få en säker och stark upphängning är skåpet försett med praktiska upphängningsskenor.
Skåpets stomme är tillverkad av fukttrög spånskiva belagd med målad melamin. Luckan Alice är tillverkad av målad fukttrög MDF (19 mm) med fräst profil. Detta halvhöga skåp har en högerhängd lucka.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Skåpets stomme är tillverkad av fukttrög spånskiva belagd med målad melamin. Luckan Alice är tillverkad av målad fukttrög MDF (19 mm) med fräst profil. Detta halvhöga skåp har en högerhängd lucka.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 5310896992 |
| Serie | Free |
| Färg | Betonggrå |
| Bredd | 500 mm |
| Utförande | Alice |
| Höjd | 1088 mm |
| Djup | 390 mm |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Modern |
| Typ | Väggskåp |
| Hängning | Höger |
| Låda | Nej |
| EAN-nr | 7332936009646 |
