Halvhögt Skåp Vedum Free Bas 500
fr.6 455 kr
Välj variant

Free Bas 500
6 455 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Halvhögt Skåp Vedum Free Bas 500 är ett praktiskt badrumsskåp i modern design. Serien Free har ett harmoniskt formspråk som präglas av balans och enkelhet. Skåpet har en dämpad lucka och en fast och två flyttbara hyllor och det levereras utan handtag.
Varumärke
VedumBeskrivning
Halvhögt Skåp Vedum Free Bas 500 är ett praktiskt badrumsskåp i modern design. Serien Free har ett harmoniskt formspråk som präglas av balans och enkelhet. Skåpet har en dämpad lucka och en fast och två flyttbara hyllor och det levereras utan handtag.
Detta svensktillverkade skåp levereras färdigmonterat med upphängningsanvisning och borrmall för handtag. För att få en säker och stark upphängning är skåpet försett med praktiska upphängningsskenor.
Skåpet finns att köpa i olika färger och utföranden. Varianerna Nora är dessutom svanenmärkta.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Skåpet finns att köpa i olika färger och utföranden. Varianerna Nora är dessutom svanenmärkta.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 531080602V |
| Serie | Free |
| Färg | Betonggrå, Nora Grå, Vit, Vitpigmenterad Ek |
| Bredd | 500 mm |
| Utförande | Alice, Edit, Elsa, Molly, Nora |
| Höjd | 1088 mm |
| Djup | 390 mm |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Modern |
| Typ | Väggskåp |
| Låda | Nej |
| Hängning | Höger, Vänster |
