Halvhögt Skåp Vedum Mezzo Grund 500
fr.6 574 kr
fr.5 259 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Mezzo Grund 500
5 259 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Halvhögt Skåp Vedum Mezzo Grund 500 är ett grundare badrumsskåp i design av Jesper Ståhl. Serien Mezzo har ett harmoniskt formspråk som präglas av balans och enkelhet. Detta skåp passar bra ihop med övriga sortiment från Vedum och på grund av dess mindre djup är det speciellt anpassat för mindre badrum. Detta halvhöga skåp levereras utan handtag.
Varumärke
VedumBeskrivning
Halvhögt Skåp Vedum Mezzo Grund 500 är ett grundare badrumsskåp i design av Jesper Ståhl. Serien Mezzo har ett harmoniskt formspråk som präglas av balans och enkelhet. Detta skåp passar bra ihop med övriga sortiment från Vedum och på grund av dess mindre djup är det speciellt anpassat för mindre badrum. Detta halvhöga skåp levereras utan handtag.
Badrumsskåpet levereras med en dämpad lucka och tre flyttbara glashyllor och det levereras monterat med upphängningsanvisning och borrmall för handtag. För en stark och säker upphängning är skåpet försett med praktiska upphängningsskenor.
Skåpet finns att köpa i olika utföranden.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Skåpet finns att köpa i olika utföranden.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Serie | Mezzo |
| Färg | Betonggrå, Vit |
| Bredd | 500 mm |
| Utförande | Soft, Thea |
| Höjd | 1088 mm |
| Djup | 160 mm |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Väggskåp |
| Låda | Nej |
| Hängning | Höger, Vänster |
