Högskåp Alterna Luxor
fr.9 399 kr
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Luxor
9 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Högskåp Alterna Luxor är ett högskåp för väggmontage, med mjukstängande dörrar, infällda handtag och fyra hyllplan i glas. Hyllorna är flyttbara vilket ger dig möjlighet att anpassa interiören efter dina önskemål.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Högskåp Alterna Luxor är ett högskåp för väggmontage, med mjukstängande dörrar, infällda handtag och fyra hyllplan i glas. Hyllorna är flyttbara vilket ger dig möjlighet att anpassa interiören efter dina önskemål.
Dörren levereras vänstermonterad men är vändbar. Högskåpen kommer färdigmonterade.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Serie | Luxor |
| Färg | Högblank Vit, Matt Ljusgrå, Matt Svart, Skogsgrön, Vit Matt |
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 1550 mm |
| Djup | 260, 350 mm |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Enkel |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Högskåp |
| Material | MDF/Spånskiva |
| Hängning | Vändbar |
| Låda | Nej |
