Högskåp Arredo Spirit 400 Svart
fr.7 310 kr
Välj variant

Spirit 400 Svart
7 310 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Högskåp Arredo Spirit 400 Svart erbjuder gott om plats för förvaring och är utrustad med mjukstängande lådor och dörrar. Fyra glashyllor och en låda medföljer. Högskåpet Spirit 400 finns att köpa i olika hängningar (vänster- eller högerhängd).
OBS! Handtag medföljer inte, måste köpas till separat som tillval.
OBS! Handtag medföljer inte, måste köpas till separat som tillval.
Varumärke
ArredoBeskrivning
Högskåp Arredo Spirit 400 Svart erbjuder gott om plats för förvaring och är utrustad med mjukstängande lådor och dörrar. Fyra glashyllor och en låda medföljer. Högskåpet Spirit 400 finns att köpa i olika hängningar (vänster- eller högerhängd).
OBS! Handtag medföljer inte, måste köpas till separat som tillval.
OBS! Handtag medföljer inte, måste köpas till separat som tillval.
OBS! Handtag medföljer inte, måste köpas till separat som tillval.
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Serie | Spirit |
| Färg | Svart |
| Bredd | 400 mm |
| Utförande | Höger, Vänster |
| Höjd | 1800 mm |
| Djup | 320 mm |
| Yta | Högblank, Matt |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Högskåp |
| Låda | Ja |
