Högskåp Ballingslöv Låg HLA40 Bright med 1 LuckaPärlgrå, Slät
Rek. pris 5 125 kr
4 990 kr
3 992 krSpara 20 %Kampanj16 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Pärlgrå
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Låg HLA40 Bright med 1 Lucka
Pärlgrå, Slät
3 992 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Högskåp Ballingslöv Låg med Dörr har en modern design med ett stilrent uttryck som levereras med tre flyttbara hyllor.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Högskåp Ballingslöv Låg med Dörr har en modern design med ett stilrent uttryck som levereras med tre flyttbara hyllor.
Detta högskåp är tillverkat av 19 mm MDF med målad yta.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | HLA40H625603 |
| Serie | Bright |
| Färg | Pärlgrå |
| Bredd | 398 mm |
| Utförande | Slät |
| Höjd | 1144 mm |
| Djup | 320 mm |
| Yta | MDF |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Stil | Modern |
| Typ | Högskåp |
| Låda | Nej |
| Hängning | Höger/Vänster |

