Högskåp INR Air WoodBredd: 400 mm, Black Oak, Höger utan Lådor
14 990 kr
Vald variant
Färg:
Black Oak
Hängning:
Höger
Låda:
Nej

Air Wood
Bredd: 400 mm, Black Oak, Höger utan Lådor
14 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Högskåp INR Air Wood är ett stilrent högskåp som passar kommoderna i möbelserie Air Wood. Skåpet levereras färdigmonterat med 15 års garanti och har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet.
Varumärke
INRBeskrivning
Högskåp INR Air Wood är ett stilrent högskåp som passar kommoderna i möbelserie Air Wood. Skåpet levereras färdigmonterat med 15 års garanti och har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet.
Detta skåp har fem invändiga hyllor. En hylla är fast och tillverkad av trä och resterande fyra är flyttbara och tillverkade av 6 mm säkerhetsglas.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 364839H |
| Serie | Air |
| Färg | Black Oak |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 1600 mm |
| Djup | 409 mm |
| Yta | Matt |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Push Open |
| Produkttyp | Högskåp |
| Hängning | Höger |
| Låda | Nej |
| Ytbehandling | TX Top Extreme™ |
| EAN-nr | 7340123927864 |
