Högskåp INR Grand SolidBredd: 400 mm, Natural Oak, Vänster med 2 Lådor
15 490 kr
12 857 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Natural Oak
Hängning:
Vänster
Låda:
Ja
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Grand Solid
Bredd: 400 mm, Natural Oak, Vänster med 2 Lådor
12 857 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Högskåp INR Grand Solid är ett stilrent badrumsskåp med invändiga hyllor. Skåpet levereras färdigmonterat med 15 års garanti och har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet. Komplettera ditt skåp med eluttag och handtag.
Varumärke
INRBeskrivning
Högskåp INR Grand Solid är ett stilrent badrumsskåp med invändiga hyllor. Skåpet levereras färdigmonterat med 15 års garanti och har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet. Komplettera ditt skåp med eluttag och handtag.
Detta skåp har fyra invändiga hyllor. En hylla är fast och tillverkad av trä och resterande tre är flyttbara och tillverkade av 6 mm säkerhetsglas. Dessutom har skåpet två invändiga lådor tillverkade av matt svartlackerad aluminium.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 354234V |
| Serie | Grand |
| Färg | Natural Oak |
| Bredd | 400 mm |
| Utförande | Slät |
| Höjd | 1600 mm |
| Djup | 380 mm |
| Yta | Matt |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Push Open |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Högskåp |
| Hängning | Vänster |
| Låda | Ja |
| Ytbehandling | TX Top Extreme™ |
| EAN-nr | 7340123926874 |
