Högskåp INR TwinBredd: 400 mm, Black Oak, Höger med 2 Lådor
Rek. pris 17 890 kr
14 312 kr
Vald variant
Färg:
Black Oak
Bredd:
400 mm
Hängning:
Höger
Låda:
Ja
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
eluttagEluttag INR Högskåp Viskan/Grand
573 kr
Twin
Bredd: 400 mm, Black Oak, Höger med 2 Lådor
14 312 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Högskåp INR Twin är ett stilrent badrumsskåp med dubbelsidig spegeldörr och fyra flyttbara Hyllor. Skåpet har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet.
Varumärke
INRBeskrivning
Högskåp INR Twin är ett stilrent badrumsskåp med dubbelsidig spegeldörr och fyra flyttbara Hyllor. Skåpet har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet.
Denna variant är högerhängd och har fyra invändiga hyllor. En hylla är fast och tillverkad av trä och resterande tre är flyttbara och tillverkade av 6 mm säkerhetsglas. Dessutom har skåpet två invändiga lådor tillverkade av matt svartlackerad aluminium.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 367739H |
| Serie | Twin |
| Färg | Black Oak |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 1600 mm |
| Djup | 390 mm |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Push Open/Grepp |
| Typ | Högskåp |
| Hängning | Höger |
| Låda | Ja |
| Ytbehandling | TX Top Extreme™ |
| EAN-nr | 7340123929295 |

