Högskåp INR Viskan Grip
fr.8 290 kr
fr.6 632 krSpara 20 %Kampanjtom 3/5
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Viskan Grip
6 632 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Högskåp INR Viskan Grip är ett stilrent badrumsskåp med invändiga hyllor. Skåpet levereras färdigmonterat med 15 års garanti och har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet. Komplettera ditt högskåp med eluttag.
Varumärke
INRBeskrivning
Högskåp INR Viskan Grip är ett stilrent badrumsskåp med invändiga hyllor. Skåpet levereras färdigmonterat med 15 års garanti och har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet. Komplettera ditt högskåp med eluttag.
Recensioner
Ann-Charlotte SVerifierad köpare
för 2 månader sedanMotsvarande förväntningarna helt.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 352011HI |
| Serie | Viskan |
| Färg | Black Oak, Light Sand, Premium White, Still Grey |
| Bredd | 300, 400 mm |
| Utförande | Greppkant |
| Höjd | 1600 mm |
| Djup | 300, 400 mm |
| Yta | Matt |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Typ | Högskåp |
| Ytbehandling | TX Top Extreme™ |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Låda | Nej, Ja |
