Högskåp INR Viskan GripBredd: 400 mm, Light Sand, Vänster utan Lådor
9 590 kr
7 960 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Light Sand
Bredd:
400 mm
Hängning:
Vänster
Låda:
Nej
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
eluttagEluttag INR Högskåp Viskan/Grand
573 kr
Viskan Grip
Bredd: 400 mm, Light Sand, Vänster utan Lådor
7 960 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Högskåp INR Viskan Grip är ett stilrent badrumsskåp med invändiga hyllor. Skåpet levereras färdigmonterat med 15 års garanti och har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet. Komplettera ditt högskåp med eluttag.
Varumärke
INRBeskrivning
Högskåp INR Viskan Grip är ett stilrent badrumsskåp med invändiga hyllor. Skåpet levereras färdigmonterat med 15 års garanti och har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet. Komplettera ditt högskåp med eluttag.
Detta skåp har fem invändiga hyllor. En hylla är fast och tillverkad av trä och resterande fyra är flyttbara och tillverkade av 6 mm säkerhetsglas.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 352254V |
| Serie | Viskan |
| Färg | Light Sand |
| Bredd | 400 mm |
| Utförande | Greppkant |
| Höjd | 1600 mm |
| Djup | 400 mm |
| Yta | Matt |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Typ | Högskåp |
| Hängning | Vänster |
| Låda | Nej |
| Ytbehandling | TX Top Extreme™ |
| EAN-nr | 7340123948395 |
