Högskåp INR Viskan ShadeBredd: 400 mm, Premium White, Vänster med 2 Lådor
15 790 kr
13 106 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
400 mm
Hängning:
Vänster
Låda:
Ja
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Viskan Shade
Bredd: 400 mm, Premium White, Vänster med 2 Lådor
13 106 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Högskåp INR Viskan Shade är ett rimligt skåp som matchar kommoderna i möbelserie Viskan Shade. Skåpet kommer med infräst grepp i dörren som du vid beställning väljer om du vill ha monterad till höger eller vänster.
Varumärke
INRBeskrivning
Högskåp INR Viskan Shade är ett rimligt skåp som matchar kommoderna i möbelserie Viskan Shade. Skåpet kommer med infräst grepp i dörren som du vid beställning väljer om du vill ha monterad till höger eller vänster.
Detta skåp har fyra invändiga hyllor. En hylla är fast och tillverkad av trä och resterande tre är flyttbara och tillverkade av 6 mm säkerhetsglas. Dessutom har skåpet två lådor.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 374211V |
| Serie | Viskan |
| Färg | Premium White |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 1600 mm |
| Djup | 400 mm |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Ja |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Högskåp |
| Hängning | Vänster |
| Låda | Ja |
| Ytbehandling | TX Top Extreme™ |
| EAN-nr | 7340123948494 |
