Högskåp INR Viskan SolidBredd: 400 mm, Black Oak, Vänster utan Lådor
11 590 kr
9 620 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Black Oak
Bredd:
400 mm
Hängning:
Vänster
Låda:
Nej
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Viskan Solid
Bredd: 400 mm, Black Oak, Vänster utan Lådor
9 620 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Högskåp INR Viskan Solid är ett stilrent badrumsskåp med invändiga hyllor. Skåpet levereras färdigmonterat med 15 års garanti och har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet. Det har ett infräst, dolt grepp men du kan välja att komplettera skåpet med handtag för att matcha tvättställsskåp. Du kan dessutom köpa till eluttag.
Varumärke
INRBeskrivning
Högskåp INR Viskan Solid är ett stilrent badrumsskåp med invändiga hyllor. Skåpet levereras färdigmonterat med 15 års garanti och har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet. Det har ett infräst, dolt grepp men du kan välja att komplettera skåpet med handtag för att matcha tvättställsskåp. Du kan dessutom köpa till eluttag.
Detta skåp har fem invändiga hyllor. En hylla är fast och tillverkad av trä och resterande fyra är flyttbara och tillverkade av 6 mm säkerhetsglas.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 352439V |
| Serie | Viskan |
| Färg | Black Oak |
| Bredd | 400 mm |
| Utförande | Slät |
| Höjd | 1600 mm |
| Djup | 400 mm |
| Yta | Matt |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Typ | Högskåp |
| Hängning | Vänster |
| Låda | Nej |
| Ytbehandling | TX Top Extreme™ |
| EAN-nr | 7340123921398 |

