Högskåp Macro Design CrownBredd: 350 mm, Vit, Med Lådor
Rek. pris 11 145 kr
7 805 kr
7 800 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
350 mm
Låda:
Ja
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Crown
Bredd: 350 mm, Vit, Med Lådor
7 800 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Högskåp Macro Design Crown är ett stilrent högskåp som levereras med flyttbara hyllor i svartsotat glas. Du kan välja om du vill köpa ditt högskåp med eller utan innerlåda.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Högskåp Macro Design Crown är ett stilrent högskåp som levereras med flyttbara hyllor i svartsotat glas. Du kan välja om du vill köpa ditt högskåp med eller utan innerlåda.
Handtag ingår ej, finns att köpa till.
Du väljer själv om dörrarna ska vara höger- eller vänsterhängda. Så du monterar gångjärnen själv samt sätter dit fästena till hyllplanen. För övrigt levereras högskåpet färdigmonterat.
Du väljer själv om dörrarna ska vara höger- eller vänsterhängda. Så du monterar gångjärnen själv samt sätter dit fästena till hyllplanen. För övrigt levereras högskåpet färdigmonterat.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | FSHL35VP |
| Serie | Crown |
| Färg | Vit |
| Bredd | 350 mm |
| Utförande | Vändbar |
| Höjd | 1600 mm |
| Djup | 350 mm |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Högskåp |
| Låda | Ja |
| Material | Fukttrögt trä |
| RSK-nr | 8939139 |
| EAN-nr | 7332512200184 |
