Högskåp Macro Design Heart
fr.11 085 kr
fr.7 760 krSpara 30 %Kampanj25 tim kvar!
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Heart
7 760 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Högskåp Macro Design Heart är ett högskåp med klassisk form. Skåpet har flyttbara hyllor och push-open funktion. Du kan välja om du vill placera dörren med vänster- eller höger öppning eftersom dörren är vändbar.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Högskåp Macro Design Heart är ett högskåp med klassisk form. Skåpet har flyttbara hyllor och push-open funktion. Du kan välja om du vill placera dörren med vänster- eller höger öppning eftersom dörren är vändbar.
Serien Heart känns igen med sina klassiskt mjuka, rundade former som sätter tonen för dagen. Det mjuka formspråket går som en röd tråd genom hela möbelserien.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | FHHU35VPM |
| Serie | Heart |
| Färg | Svart Ekfanér |
| Bredd | 350, 500 mm |
| Utförande | Vändbar |
| Höjd | 1600 mm |
| Djup | 350 mm |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Ja |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Högskåp |
| Material | Fukttrögt trä |
| Låda | Nej |
