Högskåp Noro Fix Matt Vit Ramlucka
Rek. pris 4 995 kr
3 995 kr
3 745 krSänkt pris!Spara 250 kr
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Fix Matt Vit Ramlucka
3 745 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Högskåp Noro Fix Vit Ramlucka är ett sidoskåp i klassisk stil. Högskåpet har två luckor. Högskåp Noro Fix har självstängande och dämpande gångjärn. Högskåpet har sex hyllplan inklusive ett bottenplan.
Varumärke
NoroBeskrivning
Högskåp Noro Fix Vit Ramlucka är ett sidoskåp i klassisk stil. Högskåpet har två luckor. Högskåp Noro Fix har självstängande och dämpande gångjärn. Högskåpet har sex hyllplan inklusive ett bottenplan.
Högskåpet levereras omonterat.
OBS! Handtag ingår EJ och måste köpas som tillval
Skötselråd
För att din möbel ska hålla sig i gott skick länge är det viktigt att du tar hand om den. Noros möbler är tillverkade i material som har god fuktbeständighet men ska ändå inte utsättas för vatten i stor utsträckning. Torka alltid bort vatten som hamnar på möbeln.
Rengöring av Noros möbler sker enklast med en fuktig trasa med eventuellt lite vanligt miljövänligt rengöringsmedel. Du ska undvika rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier (såsom skurpulver, hårspray, hårfärg, bleknings-, hårborttagnings- och nagellackborttagningsmedel etc.). Skulle något av ovanstående hamna på möbeln bör detta omedelbart tas bort för att undvika skador. Undvik vassa verktyg i närheten av möbeln som kan skada ytskiktet.
OBS! Handtag ingår EJ och måste köpas som tillval
Skötselråd
För att din möbel ska hålla sig i gott skick länge är det viktigt att du tar hand om den. Noros möbler är tillverkade i material som har god fuktbeständighet men ska ändå inte utsättas för vatten i stor utsträckning. Torka alltid bort vatten som hamnar på möbeln.
Rengöring av Noros möbler sker enklast med en fuktig trasa med eventuellt lite vanligt miljövänligt rengöringsmedel. Du ska undvika rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier (såsom skurpulver, hårspray, hårfärg, bleknings-, hårborttagnings- och nagellackborttagningsmedel etc.). Skulle något av ovanstående hamna på möbeln bör detta omedelbart tas bort för att undvika skador. Undvik vassa verktyg i närheten av möbeln som kan skada ytskiktet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 1289 |
| Serie | Fix |
| Färg | Vit |
| Bredd | 280 mm |
| Utförande | Lackerad |
| Höjd | 1740 mm |
| Djup | 310 mm |
| Yta | Matt |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Ja |
| Stil | Klassisk |
| Produkttyp | Högskåp |
| Låda | Nej |
| Material | Mdf |
| RSK-nr | 8972647 |
| EAN-nr | 7340032412895 |
