Högskåp Noro Flex City/Studio
fr.3 597 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Flex City/Studio
3 597 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Högskåp Flex City/Studio från Noro är ett stilrent badrumsskåp med praktisk förvaring. Detta skåp har två mjukstängande dörrar som kan monteras till höger eller vänster och invändigt hittar du fyra glashyllor som kan justeras i höjdled. Högskåpet har integrerade handtag och levereras monterat.
Varumärke
NoroBeskrivning
Högskåp Flex City/Studio från Noro är ett stilrent badrumsskåp med praktisk förvaring. Detta skåp har två mjukstängande dörrar som kan monteras till höger eller vänster och invändigt hittar du fyra glashyllor som kan justeras i höjdled. Högskåpet har integrerade handtag och levereras monterat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 320121N |
| Serie | City/Studio |
| Färg | Antracitgrå, Grå, Matt Vit |
| Bredd | 400 mm |
| Utförande | Lackerad |
| Höjd | 1550 mm |
| Djup | 350 mm |
| Yta | Matt |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Integrerat |
| Stil | Modern |
| Typ | Högskåp |
| Material | MDF |
| Låda | Nej |

