Högskåp Noro Flex Compact City/Studio
Rek. pris 4 995 kr
fr.3 745 kr
Se priset!
Välj variant

Flex Compact City/Studio
3 745 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Högskåp Flex Compact City/Studio från Noro är ett stilrent badrumsskåp med praktisk förvaring. Det lite grundare skåpet har två mjukstängande dörrar som kan monteras till höger eller vänster och invändigt hittar du fyra glashyllor som kan justeras i höjdled. Badrumsskpået har integrerade handtag och levereras monterat.
Varumärke
NoroBeskrivning
Högskåp Flex Compact City/Studio från Noro är ett stilrent badrumsskåp med praktisk förvaring. Det lite grundare skåpet har två mjukstängande dörrar som kan monteras till höger eller vänster och invändigt hittar du fyra glashyllor som kan justeras i höjdled. Badrumsskpået har integrerade handtag och levereras monterat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 320124N |
| Serie | City/Studio |
| Färg | Antracitgrå, Matt Vit |
| Bredd | 400 mm |
| Utförande | Lackerad |
| Höjd | 1550 mm |
| Djup | 200 mm |
| Yta | Matt |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Integrerat |
| Stil | Modern |
| Typ | Högskåp |
| Material | MDF |
| Låda | Nej |

