Högskåp Noro Flexline Modell 217
2 325 kr
1 745 krSpara 25 %Kampanj1 tim kvar!
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Flexline Modell 217
1 745 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NoroBeskrivning
Högskåp Noro Flexline Modell 217 är ett enkelt öppet högskåp med 120 mm djup.
Rengöring
Badrumsmöbler från Noro är fukttåliga, men får inte överspolas med vatten. Undvik att placera dem direkt intill badkar eller dusch utan ordentlig duschavskärmning. Rengör med milt rengöringsmedel och mjuk trasa.
Badrumsmöbler från Noro är fukttåliga, men får inte överspolas med vatten. Undvik att placera dem direkt intill badkar eller dusch utan ordentlig duschavskärmning. Rengör med milt rengöringsmedel och mjuk trasa.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 61076 |
| Serie | Flexline |
| Utförande | Vit |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 1650 mm |
| Yta | Matt |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Typ | Högskåp |
| Djup | 120 mm |
| EAN-nr | 7340032426823 |

