Högskåp Svedbergs StommeB: 350 mm, H: 1200 mm, Sand
4 390 kr
3 512 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Sand
Bredd:
350 mm
Höjd:
1200 mm

Stomme
B: 350 mm, H: 1200 mm, Sand
3 512 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Högskåp Svedbergs Stomme är en stomme till Svedbergs högskåp där det i stommen ingår två trähyllor och en till två glashyllor beroende på höjd. Det är när man dressar upp den med de olika valen som finns som tillval, som man kan se alla fördelar. Den öppna förvaringen som går upp till 160 höjden kan man i 35 bredden välja om man vill ha helt öppen med en 35 dörr eller semiöppen med en 50 dörr.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Högskåp Svedbergs Stomme är en stomme till Svedbergs högskåp där det i stommen ingår två trähyllor och en till två glashyllor beroende på höjd. Det är när man dressar upp den med de olika valen som finns som tillval, som man kan se alla fördelar. Den öppna förvaringen som går upp till 160 höjden kan man i 35 bredden välja om man vill ha helt öppen med en 35 dörr eller semiöppen med en 50 dörr.
För en komplett möbel välj till handtag eller push beslag, toppskiva, dörr och sidoförvaring, detta ingår inte.
Övrigt
- Glashyllor som standard i 5 mm härdat säkerhetsglas
- Färgmatchade bakstycken
- Vändbar dörr (välj mellan höger eller vänster öppning)
- Två trähyllor och två glashyllor ingår vid köp av stommen för 160 höjden
- Två trähyllor och en glashylla ingår vid köp av stommen för 120 höjden
- Enkel att montera med vår egen easy mount upphängning, med en skena
- Dämpade/mjukstängande gångjärn
- Äkta träfaner (blond ek, svart ek, vit ask, brun ask)
- DuraDry lackproccess
- Svensktillverkad
- 20 års Garanti
- Levereras färdigmonterad
Övrigt
- Glashyllor som standard i 5 mm härdat säkerhetsglas
- Färgmatchade bakstycken
- Vändbar dörr (välj mellan höger eller vänster öppning)
- Två trähyllor och två glashyllor ingår vid köp av stommen för 160 höjden
- Två trähyllor och en glashylla ingår vid köp av stommen för 120 höjden
- Enkel att montera med vår egen easy mount upphängning, med en skena
- Dämpade/mjukstängande gångjärn
- Äkta träfaner (blond ek, svart ek, vit ask, brun ask)
- DuraDry lackproccess
- Svensktillverkad
- 20 års Garanti
- Levereras färdigmonterad
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 7120359 |
| Färg | Sand |
| Bredd | 350 mm |
| Utförande | Vändbar |
| Höjd | 1200 mm |
| Djup | 330 mm |
| Belysning | Nej |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 21 kg |
| Typ | Högskåp |
| Energieffektivitet | G |
| Material | Spånskiva |
| Låda | Nej |
| RSK-nr | 8824485 |
| EAN-nr | 7323100338860 |



