Högskåp Vedum Soprano Frame Bas 300Vit, Edit, Höger
7 735 kr
Vald variant
Utförande:
Edit
Hängning:
Höger
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Soprano Frame Bas 300
Vit, Edit, Höger
7 735 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Högskåp Vedum Frame Bas är ett stilrent högskåp med solida material och nätta proportioner. Serien har en tydlig och formstark design. Skåpet har en inramning av möbeln som ger en distinkt möbelkänsla. En modern, skandinavisk och flexibel möbel som passar i många olika hem och kan få olika uttryck.
Varumärke
VedumBeskrivning
Högskåp Vedum Frame Bas är ett stilrent högskåp med solida material och nätta proportioner. Serien har en tydlig och formstark design. Skåpet har en inramning av möbeln som ger en distinkt möbelkänsla. En modern, skandinavisk och flexibel möbel som passar i många olika hem och kan få olika uttryck.
Skåpet levereras färdigmonterat och transportförpackat från fabrik med upphängningsanvisning och borrmall för handtag. Svensktillverkat. För att få en stark och säker upphängning är alla Vedums skåp försedda med praktiska upphängningsskenor.
Skåpet har två fasta hyllor och tre flyttbara glashyllor.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Skåpet har två fasta hyllor och tre flyttbara glashyllor.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 530010402 |
| Serie | Soprano |
| Färg | Vit |
| Bredd | 299 mm |
| Utförande | Edit |
| Höjd | 1634 mm |
| Djup | 390 mm |
| Modell | Bas |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Modern |
| Typ | Högskåp |
| Hängning | Höger |
| Låda | Nej |
| EAN-nr | 7332936064799 |
