Högskåp Villeroy & Boch Venticello med En Dörr 404 mmVit Högblank, Gångjärn Höger, Handtag: Krom
13 059 kr
Vald variant
Färg:
Vit Högblank
Hängning:
Höger

Venticello med En Dörr 404 mm
Vit Högblank, Gångjärn Höger, Handtag: Krom
13 059 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Högskåp Villeroy & Boch Venticello med En Dörr 404 mm är ett snyggt högskåp till ditt badrum. Skåpet tillhör den populära serien Venticello från Villeroy & Boch.
Varumärke
Villeroy & BochBeskrivning
Högskåp Villeroy & Boch Venticello med En Dörr 404 mm är ett snyggt högskåp till ditt badrum. Skåpet tillhör den populära serien Venticello från Villeroy & Boch.
Venticello
- Badrumsmöbler med minimalistisk, precis form
- SoftClosing-mekanismen och den självstängande anordningen ger ljudlös stängning.
Venticello - Designa den perfekta linjen
- Den exakta formen ger inslag av tyngdlöshet
- Golvskåp harmoniserade med Venticello-tvättställ
- Det bredaste sortimentet av modeller och kombinationsalternativ
Dörrar och lådor med SoftClose-mekanism och självstängande anordning
Den moderna SoftClosing-teknologin säkerställer mjuk och ljudlös stängning av dörrar och lådor. SoftClosing-mekanismen saktar ner lådan som stängs långsamt och tyst med en självstängande anordning.
- Mjuk stängning av lådor och dörrar
- Bekväm och säker för dagligt bruk
- Bekymmersfri glidstängning även med tungt lastade lådor
- Badrumsmöbler med minimalistisk, precis form
- SoftClosing-mekanismen och den självstängande anordningen ger ljudlös stängning.
Venticello - Designa den perfekta linjen
- Den exakta formen ger inslag av tyngdlöshet
- Golvskåp harmoniserade med Venticello-tvättställ
- Det bredaste sortimentet av modeller och kombinationsalternativ
Dörrar och lådor med SoftClose-mekanism och självstängande anordning
Den moderna SoftClosing-teknologin säkerställer mjuk och ljudlös stängning av dörrar och lådor. SoftClosing-mekanismen saktar ner lådan som stängs långsamt och tyst med en självstängande anordning.
- Mjuk stängning av lådor och dörrar
- Bekväm och säker för dagligt bruk
- Bekymmersfri glidstängning även med tungt lastade lådor
Egenskaper
| Varumärke | Villeroy & Boch |
| Art.Nr. | A95111DH |
| Färg | Vit Högblank |
| Serie | Venticello |
| Bredd | 404 mm |
| Höjd | 1546 mm |
| Djup | 347 mm |
| Yta | Film |
| Handtag | Krom |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Högskåp |
| Färg Front och Gavel | Vit Högblank |
| Hängning | Höger |
| Material | MDF |
| Antal Dörrar | 1 st |
| Väggmonterad | Ja |
| Garanti | 2 år |
| Ben | Nej |
| EAN-nr | 4051202326814 |

