Sidoskåp DuoBad Vilan med KlarglasdörrSvart, hängning vänster
16 560 kr
13 745 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart Ek
Hängning:
Vänster

Vilan med Klarglasdörr
Svart, hängning vänster
13 745 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Halvhögskåp, exklusive handtag. Underdel med två glashyllor och klarglasdörr. Vilan – en modern serie i tillverkad i massivt lövträ som erbjuds i tre olika färgval, som du kan kombinera till en egen unik inredning.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Halvhögskåp, exklusive handtag. Underdel med två glashyllor och klarglasdörr. Vilan – en modern serie i tillverkad i massivt lövträ som erbjuds i tre olika färgval, som du kan kombinera till en egen unik inredning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 19128 |
| Färg | Svart Ek |
| Serie | Vilan |
| Bredd | 469 mm |
| Höjd | 1006 mm |
| Djup | 334 mm |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Typ | Sidoskåp |
| Hängning | Vänster |
| Material | Trä |
