Stomme Svedbergs till Högskåp Tvätt & TorkB: 400 mm H: 1800 mm, Tre trähyllor och en vändbar plandörr
5 490 kr
4 392 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
400 mm
Utförande:
Tre trähyllor och en vändbar plandörr

till Högskåp Tvätt & Tork
B: 400 mm H: 1800 mm, Tre trähyllor och en vändbar plandörr
4 392 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vit stomme till Högskåp Tvätt & Tork. Vändbar plandörr i olika färger finns som tillval. Om du väljer till en täcksida får du samma färg på stommen och dörrarna. Komplettera högskåpet med smarta tillval och tillbehör som till exempel tvättkorg, slanghållare eller städskåpsinrede. Välj till handtag, push-beslag och stödben.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Vit stomme till Högskåp Tvätt & Tork. Vändbar plandörr i olika färger finns som tillval. Om du väljer till en täcksida får du samma färg på stommen och dörrarna. Komplettera högskåpet med smarta tillval och tillbehör som till exempel tvättkorg, slanghållare eller städskåpsinrede. Välj till handtag, push-beslag och stödben.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 72180401 |
| Serie | Tvätt & Tork |
| Färg | Vit |
| Bredd | 400 mm |
| Utförande | Tre trähyllor och en vändbar plandörr |
| Höjd | 1800 mm |
| Djup | 60 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Stomme |
| Hyllor | 3 |
| Material | Spånskiva |
| Låda | Nej |
| RSK-nr | 8939240 |
| EAN-nr | 7323100321565 |



