Väggskåp Gustavsberg Artic 39 cmVit
Rek. pris 5 790 kr
4 188 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Artic 39 cm
Vit
4 188 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggskåp Gustavsberg Artic är ett stilrent väggskåp med mjukstängande dörrar. Väggskåpet kan monteras som ett överskåp, eller på en benställning för en mer möblerad känsla i badrummet.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Väggskåp Gustavsberg Artic är ett stilrent väggskåp med mjukstängande dörrar. Väggskåpet kan monteras som ett överskåp, eller på en benställning för en mer möblerad känsla i badrummet.
Egenskaper
- Mjukstängande dörrar.
- 2 st flyttbara hyllplan i glas.
- Kan monteras som överskåp eller på benställning för en mer möblerad känsla i badrummet.
- Upphängningssystem monteras snabbt och lätt på vägg.
- En mängd handtag i olika stilar som tillval.
- Tillverkad i badrumsklassat material för fuktiga miljöer.
- Mjukstängande dörrar.
- 2 st flyttbara hyllplan i glas.
- Kan monteras som överskåp eller på benställning för en mer möblerad känsla i badrummet.
- Upphängningssystem monteras snabbt och lätt på vägg.
- En mängd handtag i olika stilar som tillval.
- Tillverkad i badrumsklassat material för fuktiga miljöer.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB71ACSC6039TM |
| Serie | Artic |
| Färg | Vit |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 550 mm |
| Djup | 390 mm |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Väggskåp |
| Låda | Nej |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 8824422 |
| EAN-nr | 4065467172000 |



