Väggskåp Ifö Elegant med en dörr
Rek. pris 3 324 kr
fr.2 137 kr
Se priset!
Välj variant

Elegant med en dörr
2 137 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggskåp Ifö Elegant med en dörr är ett stilrent skåp med mjukstängande dörr och push-to-open mekanism. Dörren är vändbar och skåpet levereras med två flyttbara hyllor.
Varumärke
IföBeskrivning
Väggskåp Ifö Elegant med en dörr är ett stilrent skåp med mjukstängande dörr och push-to-open mekanism. Dörren är vändbar och skåpet levereras med två flyttbara hyllor.
Skåpet levereras färdigmonterat. Om du önskar handtag så beställs det separat.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 502.454.00.1I |
| Serie | Elegant |
| Färg | Mörkgrå, Svart, Vit |
| Bredd | 296 mm |
| Utförande | Vändbar |
| Höjd | 633 mm |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 10 kg |
| Typ | Överskåp |
| Låda | Nej |
