Väggskåp Ifö Silva
fr.1 886 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
IföBeskrivning
Ifö Silva i MDF är ett väggskåp med två hyllor utrustade med magnetlist som ger dig möjligheten att fästa småsaker som sax och pincett. Justerbart upphängningsbeslag medföljer. Väggskåp Ifö Silva finns att köpa i färgerna vit eller ljusgrå ekfanér samt med höger- eller vänsteröppning.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Serie | Silva |
| Färg | Ljusgrå Ekfanér, Vit |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 640 mm |
| Djup | 130 mm |
| Yta | Matt |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Låda | Nej |
| Hängning | Öppnas åt höger |
