Väggskåp Svedbergs DörrBredd: 400 mm, Sand
670 kr
Vald variant
Färg:
Sand
Bredd:
400 mm

Dörr
Bredd: 400 mm, Sand
670 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggskåp Svedbergs Dörr är en dörr som passar till Väggskåp svedbergs stomme. Dörren är vändbar vilket låter dig välja mellan vänster- eller högeröppning vid montering.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Väggskåp Svedbergs Dörr är en dörr som passar till Väggskåp svedbergs stomme. Dörren är vändbar vilket låter dig välja mellan vänster- eller högeröppning vid montering.
BL28
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 770409-1 |
| Färg | Sand |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 15 mm |
| Handtag | Ja |
| Vikt | 2,5 kg |
| Typ | Dörr |
| Material | Spånskiva |
| RSK-nr | 8845006 |
| EAN-nr | 7323100338952 |



