Väggskåp Vedum Mezzo 300Vit, Maja, Höger
2 350 kr
Vald variant
Färg:
Vit
Hängning:
Höger
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Mezzo 300
Vit, Maja, Höger
2 350 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggskåp Vedum Mezzo 300 är ett snyggt överskåp i design av Jesper Ståhl. Serien Mezzo har ett harmoniskt formspråk som präglas av balans och enkelhet. Badrumsskåpet har två flyttbara glashyllor och en dämpad lucka. Detta svensktillverkade skåp levereras färdigmonterat med upphängningsanvisning och borrmall för handtag (handtag ingår inte) och för en stark och säker upphängning är skåpet försett med praktiska upphängningsskenor.
Varumärke
VedumBeskrivning
Väggskåp Vedum Mezzo 300 är ett snyggt överskåp i design av Jesper Ståhl. Serien Mezzo har ett harmoniskt formspråk som präglas av balans och enkelhet. Badrumsskåpet har två flyttbara glashyllor och en dämpad lucka. Detta svensktillverkade skåp levereras färdigmonterat med upphängningsanvisning och borrmall för handtag (handtag ingår inte) och för en stark och säker upphängning är skåpet försett med praktiska upphängningsskenor.
Stommen är tillverkad av fukttrög spånskiva (16 mm) belagd med vitmålad melamin. Luckan Maja är tillverkad av målad, fukttrög MDF (16 mm) och har en rundad kant. Skåpet har en högerhängd lucka.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 520020202 |
| Serie | Mezzo |
| Färg | Vit |
| Bredd | 300 mm |
| Utförande | Maja |
| Höjd | 640 mm |
| Djup | 160 mm |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Väggskåp |
| Hängning | Höger |
| Låda | Nej |
| EAN-nr | 7332936023451 |

