Spegelskåp 4AQUA
fr.2 376 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Spegelskåp 4AQUA
2 376 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

4AQUA Spegelskåp är ett spegelskåp i stilren design som passar in i de flesta hem. Spegelskåpet kommer med mjukstängande dubbelsidiga spegeldörrar. Flyttbara glas-hyllor och hyllor med fallskydd, hyllbärare som griper tag om hyllan på ett säkert sätt. Smidiga upphängningsbeslag för enkel installation och justering.
Varumärke
4AQUABeskrivning
4AQUA Spegelskåp är ett spegelskåp i stilren design som passar in i de flesta hem. Spegelskåpet kommer med mjukstängande dubbelsidiga spegeldörrar. Flyttbara glas-hyllor och hyllor med fallskydd, hyllbärare som griper tag om hyllan på ett säkert sätt. Smidiga upphängningsbeslag för enkel installation och justering.
Komplettera gärna med eluttag och belysning.
En liten men viktig detalj
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
En liten men viktig detalj
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Art.Nr. | S100BA |
| Färg | Mörkbrun Ek, Svart Ek, Vit Blank, Vit Matt |
| Bredd | 400, 600, 800, 1000, 1200 mm |
| Höjd | 745 mm |
| Djup | 120 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 12, 17, 14,7, 26,2, 27,9 kg |
| Typ | Spegelskåp |
| Material | Fanèr/Impregnerad MDF, Lack/Impregnerad MDF, Melamin/Impregnerad MDF |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Sensor | Nej |
