Spegelskåp 4AQUAMörkbrun Ek, 1000 mm
Rek. pris 12 300 kr
7 958 kr
6 515 krSpara 18 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Mörkbrun Ek
Bredd:
1000 mm

Spegelskåp 4AQUA
Mörkbrun Ek, 1000 mm
6 515 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

4AQUA Spegelskåp är ett spegelskåp i stilren design som passar in i de flesta hem. Spegelskåpet kommer med mjukstängande dubbelsidiga spegeldörrar. Flyttbara glas-hyllor och hyllor med fallskydd, hyllbärare som griper tag om hyllan på ett säkert sätt. Smidiga upphängningsbeslag för enkel installation och justering.
Varumärke
4AQUABeskrivning
4AQUA Spegelskåp är ett spegelskåp i stilren design som passar in i de flesta hem. Spegelskåpet kommer med mjukstängande dubbelsidiga spegeldörrar. Flyttbara glas-hyllor och hyllor med fallskydd, hyllbärare som griper tag om hyllan på ett säkert sätt. Smidiga upphängningsbeslag för enkel installation och justering.
Komplettera gärna med eluttag och belysning.
En liten men viktig detalj
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
En liten men viktig detalj
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Art.Nr. | S100K |
| Färg | Mörkbrun Ek |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 745 mm |
| Djup | 120 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 26,2 kg |
| Typ | Spegelskåp |
| Material | Fanèr/Impregnerad MDF |
| EAN-nr | 7340196407928 |

