Spegelskåp 4AQUAVit Blank, 400 mm
Rek. pris 4 690 kr
3 033 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit Blank
Bredd:
400 mm

Spegelskåp 4AQUA
Vit Blank, 400 mm
3 033 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

4AQUA Spegelskåp är ett spegelskåp i stilren design som passar in i de flesta hem. Spegelskåpet kommer med mjukstängande dubbelsidiga spegeldörrar. Flyttbara glas-hyllor och hyllor med fallskydd, hyllbärare som griper tag om hyllan på ett säkert sätt. Smidiga upphängningsbeslag för enkel installation och justering.
Varumärke
4AQUABeskrivning
4AQUA Spegelskåp är ett spegelskåp i stilren design som passar in i de flesta hem. Spegelskåpet kommer med mjukstängande dubbelsidiga spegeldörrar. Flyttbara glas-hyllor och hyllor med fallskydd, hyllbärare som griper tag om hyllan på ett säkert sätt. Smidiga upphängningsbeslag för enkel installation och justering.
Komplettera gärna med eluttag och belysning.
En liten men viktig detalj
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
En liten men viktig detalj
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Art.Nr. | S40M |
| Färg | Vit Blank |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 745 mm |
| Djup | 120 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 12 kg |
| Typ | Spegelskåp |
| Material | Lack/Impregnerad MDF |
| Dimbar | Nej |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7340196408482 |

