Spegelskåp 4AQUASvart Ek, 800 mm
Rek. pris 7 850 kr
5 297 kr
4 596 krSpara 13 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart Ek
Bredd:
800 mm

Spegelskåp 4AQUA
Svart Ek, 800 mm
4 596 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

4AQUA Spegelskåp är ett spegelskåp i stilren design som passar in i de flesta hem. Spegelskåpet kommer med mjukstängande dubbelsidiga spegeldörrar. Flyttbara glas-hyllor och hyllor med fallskydd, hyllbärare som griper tag om hyllan på ett säkert sätt. Smidiga upphängningsbeslag för enkel installation och justering.
Varumärke
4AQUABeskrivning
4AQUA Spegelskåp är ett spegelskåp i stilren design som passar in i de flesta hem. Spegelskåpet kommer med mjukstängande dubbelsidiga spegeldörrar. Flyttbara glas-hyllor och hyllor med fallskydd, hyllbärare som griper tag om hyllan på ett säkert sätt. Smidiga upphängningsbeslag för enkel installation och justering.
Komplettera gärna med eluttag och belysning.
En liten men viktig detalj
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
En liten men viktig detalj
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Art.Nr. | S80X |
| Färg | Svart Ek |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 745 mm |
| Djup | 120 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 17 kg |
| Typ | Spegelskåp |
| Material | Melamin/Impregnerad MDF |
| EAN-nr | 7340196409298 |
